Vratislav Hadraba

Jsem jeden z mála současných členů, kteří ještě pamatují zašlou slávu Divadla AHA!, jako hvězdu mnoha festivalů a přehlídek amatérských divadelních souborů a jeho následnou profesionalizaci a specializaci na divadlo pro děti a mládež. A bylo to setkání opravdu osudové, neboť ačkoliv absolvent filozofické fakulty, stalo se filozofování o životě pouze mým koníčkem a herectví mou profesí. V Divadle AHA! jsem ztvárnil mnoho rolí ve většině inscenací a podílím se i na jeho vedení.

Gustav "Kevin" Hašek

Jmenuji se Gustav Hašek. Narodil jsem se v roce 1980, tak se mi můj věk dobře počítá. Zdá se mi, ze již několik věků pobíhám mezi divadly – od doby, kdy jsem v roce 2002 dokončil studium na Vyšší odborné škole herecké v Praze. Po škole jsem tři roky pobíhal po divadle v Šumperku a od té doby v Praze mezi divadly Minor, Aha!, Laterna Magika, D21, Státní opera, jakož i se zájezdovými divadly D5 či Divadelní společností Julie Juristové.

A co bude dál? Pokud to nekdo z vás tuší nebo dokonce ví, prosím, dejte mi vědět!

Magdalena Hniličková

Odchovaná karlovarským komorním Divadlem Dagmar, vystudovala střední pedagogickou školu a odjela na půl roku do Irska jako au-pair. Vystudovala VOŠ hereckou a pokračuje studiem Anglistiky – Amerikanistiky na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Hostovala v Městském divadle v Mladé Boleslavi, byla na stáži v mezinárodním divadelně-tanečním souboru Farma v Jeskyni, spolupracovala s Tygrem v Tísni na divadelní performance Golem ve Vile Štvanice a v rámci studia anglistiky hrála i Shakespeara v angličtině.

Kamila Kauerová

Radovan Klučka

Miloš Mazal

Kryštof Nohýnek

Narozen v Praze do divadelní rodiny ve znamení lva. Po studiu DAMU – větve alternativního a loutkového divadla – prošel několika divadly a nyní je na volné noze. Věnuje se práci v divadle, televizi, rozhlase a dabingu. Vedle umění má rád přírodu, zejména hory.

Jakub Stich

Ředitel a kmenový herec Divadla AHA! o.p.s., po dokončení studia herectví (2001) prošel několika divadly, nejdéle působil v Moravském divadle Olomouc (2001 – 2006), v řadě dalších divadel hostoval, mezi nejvýznamnější patří Divadlo na Vinohradech a Divadlo Petra Bezruče v Ostravě. V současné době plně vytížen vedením a hraním v tom nejlepším divadle pro děti a mládež v České republice.

Martin Jurajda